Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach w Kadrze Narodowej Polski Taekwon-do
(01.06.2017)

Uczennica kl. I b LO w Świebodzicach, Julia Furtyk, trenuje od 2015r. w Klubie Taekwon- do Taipan u trenera (Bosabuma) pana Jarosława Włochali II Dan. W 2016r. Julka na Mistrzostwach Polski zajęła III miejsce w walkach semi- contact.

Natomiast obecny 2017r. to pasmo sukcesów naszej uczennicy- na Mistrzostwach Dolnego Śląska zajęła III miejsce w walkach semi- contact i I miejsce w układach formalnych. Na Mistrzostwach Polski Julka zajęła II miejsce w walkach semi- contact i tym samym otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Polski.

Serdecznie gratulujemy Julii sukcesów i życzymy dalszych zaszczytnych osiągnięć w jej sportowej karierze- wszystkiego dobrego! Cała szkoła i miasto są z Ciebie dumni!

LO Świebodzice