Zespół Szkół w Strzegomiu wspiera Kampanię społeczną „ MASZ DAR UZDRAWIANIA”, organizując spotkanie promujące transplantologię.
(27.03.2017)

W dniu 30 marca 2017r. o godz. 11,00 w Strzegomskim Centrum Kultury w ramach Kampanii DRUGIE ŻYCIE – TRANSPLANTACJA masz dar uzdrawiania odbędzie się spotkanie z lekarzem transplantologiem z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Więcej informacji o Kampanii uzyskać można na:

Zespół Szkół w Strzegomiu włączył się aktywnie w Kampanię Społeczną promującą przeszczep narządów „ Drugie życie”. W ramach akcji uczniowie szkoły rozdadzą kilkaset oświadczeń woli, w których można zadeklarować chęć przekazania swoich organów.

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Strzegom do włączenia się w akcję poprzez udział w spotkaniu oraz wypełnienie OSWIADCZENIA WOLI!!!

Koordynator akcji
Monika Kozłowska