Kolejne bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu
(14.11.2016)

Badanie ostrości wzroku, badanie ucha środkowego, porady dietetyka, porady fizjoterapeuty, diagnostyka wad postawy, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu to tylko niektóre z szeregu badań profilaktycznych przewidzianych w ramach akcji "Nasze zdrowie".

Akcję, już po raz kolejny, organizuje Starostwo Powiatowe w Świdnicy wspólnie z Galerią Świdnicką już w najbliższą sobotę 19 listopada, w godzinach od 14 do 18. To już kolejna akcja bezpłatnych badań dla mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego. Dotychczasowe akcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Także i na tę edycję zapraszamy wszystkich zainteresowanych - mówi Barbara Świętek z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 19 listopada, do Galerii Świdnickiej, w godz. 14 - 18.

* * *

Realizatorami akcji są: SP ZOZ Świdnica, NZOZ Centrum Rehabilitacji PROMYK, Audio-Care Aparaty Słuchowe, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gabinet Dietetyczny "Dietaminka", Gabinet Fizjoterapii - Edyta Zaorska-Rek.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy