AKTUALNO列I

Relacja z XX edycji targ闚 pracy
(19.09.2016)

16 wrze郾ia w sali Sudeckiej Izby Przemys這wo - Handlowej w 安idnicy odby造 si kolejne targi pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy przy wsp馧pracy z Sudeck Izb Przemys這wo - Handlow w 安idnicy.

W tej edycji targ闚 pracy Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy zaprosi 17 wystawc闚: POLOMARKET SP. Z O.O., P.H.U.P "MARCONI" SP.Z O.O., DOLNOSL﹖KI ZAKxD PRACY REMONTOWO-USΣGOWO-OPIEKU哸ZY "KAMAS" ANDRZEJ CHMIELEWSKI, HR INVESTMENT SP. Z O.O, MB-SERVICE GMBH NIEMCY, ADECCO POLAND SP. Z O.O., KONSALTET OCHRONA SP. Z O.O., PPHU STEINBUDEX-JM, MEDIPE SP. Z O.O., ELECTROLUX POLAND SP. O.O., RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O., POLLUX ACCOUNTANT SP. Z O.O., INTERKADRA SP Z O.O., MONTIX S.A., GRUPA KAPITAΜWA CLAR SYSTEM oraz OHP i EURES.

Na targach pracy oferowano zatrudnienie na stanowiskach: monter-operator, pracownik magazynu, kasjer-sprzedawca, pracownik budowlany, dekarz, opiekun, fizjoterapeuta, pracownik produkcji monter-operator w霩ka wid這wego, pomoc kuchenna, kelner barman, opiekun os鏏 starszych i wiele innych. ㄠcznie pracodawcy oferowali ok. 500 miejsc pracy. Stoiska odwiedzi這 oko這 300 os鏏, kt鏎e mia造 mo磧iwo嗆 bezpo鈔edniego kontaktu z pracodawcami. Serdecznie dzi瘯ujemy wszystkim za udzia w tym wydarzeniu.

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy

|  do g鏎y  |