AKTUALNO列I

XI Dyktando 安idnickie
(13.09.2016)

Liga Kobiet Polskich ko這 w 安idnicy po raz jedenasty jest organizatorem "Dyktanda 安idnickiego". Celem naszego konkursu jest zach璚enie do pracy nad doskonaleniem w豉snych umiej皻no軼i w zakresie poprawno軼i ortograficznej, poszerzenie wiedzy og鏊nej, kszta速owanie umiej皻no軼i zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, usystematyzowanie i utrwalenie regu i zasad pisowni polskiej.

Celem inicjatywy jest stworzenie ruchu spo貫cznego na rzecz podnoszenia poziomu kultury j瞛yka polskiego i doskonalenia kompetencji j瞛ykowych. Zapraszamy mieszka鎍闚 miasta, gminy i powiatu 鈍idnickiego do sprawdzenia swoich umiej皻no軼i, dobrej zabawy i zdobycia cennych nagr鏚. XI Dyktando 安idnickie, odb璠zie si 24.09.2016 r. o godz. 10.00 w Sudeckim Centrum Organizacji Pozarz康owych na ul D逝giej 33. Zg這szenie udzia逝 w formie pisemnej lub elektronicznej e-mail: lkpswidnica@wp.pl, pisemnej ul. Wroc豉wska 16, skr. pocz. 159,lub telefonicznie, tel. 664 18 63 13 w terminie do 20 wrze郾ia 2016 r. Patronat nad imprez obj掖 Starosta Powiatu 安idnickiego, Prezydent Miasta, oraz TeleTop Sudety. Serdecznie zapraszamy, ilo嗆 miejsc ograniczona.

Liga Kobiet Polskich. Ko這 w 安idnicy

|  do g鏎y  |