Flashmove w świdnickim rynku
(06.09.2016)

Świdnica, jako jedno z dwóch miast w Polsce dołączy do kampanii promującej Europejski Tydzień Ruchu. Punktualnie o godz.11:30 ekipa z Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy poprowadzi bardzo prosty choć energetyczny układ choreograficzny.

Układ poprowadzą Zuzanna Panek i Katarzyna Kalita. Przyjdź i zatańcz razem z nami pokażmy Europie, że potrafimy! Pierwszych stu uczestników otrzyma pamiątkowe koszulki przyjdźcie wcześniej żeby i dla Was nie zabrakło. FlashMOVE to popularny flash mob (ang.  błyskawiczny tłum). Na czym polega? O określonym godzinie, w określonym miejscu spotykają się ludzie, którzy kreują wydarzenie. Tego typu akcje mają za zadanie zwrócenie uwagi przechodniów, więc odbywają się w przestrzeni publicznej. Ideą Flashmove jest pokazanie, że każdy może tańczyć i swobodnie poruszać się w rytm muzyki, a prosta choreografia pozwala świetnie się przy tym bawić. Najważniejsze: zróbmy tłum, bądźmy aktywni i dobrze się bawmy! Nic trudnego, zapraszamy. Świdnicki Rynek (pod sceną) - 10 września, godz. 11: 30, zbiórka 11:10.