AKTUALNO列I

Relacja z VIII 安iebodzickich Targ闚 Pracy
(16.05.2016)

Filia PUP w 安iebodzicach w ramach partnerstwa z Urz璠em Miejskim w 安iebodzicach ju po raz 鏀my zorganizowa豉 安iebodzickie Targi Pracy, kt鏎e odby造 si w sali MDK w 安iebodzicach, w dniu 12 maja 2016 r. Uroczystego otwarcia targ闚 pracy dokonali Pan Tadeusz Kotlarski - Dyrektor Powiatowego Urz璠u Pracy w 安idnicy oraz Pan Bogdan Ko簑chowicz - Burmistrz Miasta 安iebodzice.

Zaproszenie przyj窸o 25 wystawc闚, w tym 20 przedstawicieli pr篹nie dzia豉j帷ych firm z terenu 安iebodzic, kt鏎zy posiadali wolne miejsca pracy lub w bli窺zej przysz這軼i planuj zatrudni pracownik闚. Ponadto przygotowano stanowiska dla instytucji oferuj帷ych prac dla m這dzie篡, zatrudnienie za granic w ramach sieci EURES oraz w s逝瘺ach mundurowych. Oferta skierowana przez wystawc闚 by豉 bardzo szeroka, poszukiwano os鏏 na nast瘼uj帷e stanowiska pracy: sprzedawca, magazynier, kelner, pomoc kuchenna, elektryk, mechanik, operator maszyn linii produkcyjnych, spawacz, planista, konserwator, robotnik gospodarczy, tokarz, frezer, operator CNC, informatyk, technolog, technik elektronik, pracownik ochrony, monter sieci wodno - kanalizacyjnej, konstruktor, opiekun os鏏 starszych, kierowca, pakowacz, przedstawiciel handlowy, pracownik produkcji, mechanik maszyn i urz康ze, specjalista do spraw logistyki. Zaoferowano 陰cznie 75 wolnych miejsc pracy. Targi odwiedzi這 blisko 250 os鏏 zainteresowanych podj璚iem zatrudnienia, kt鏎e mia造 mo磧iwo嗆 nie tylko bezpo鈔edniego kontaktu z pracodawc ale r闚nie mog造 z這篡 dokumenty aplikacyjne.

W VIII 安iebodzickich Targach Pracy uczestniczy造 nast瘼uj帷e Firmy i instytucje:

1. Rezo Sp. z o.o.
2. Kombo Sp. z o.o.
3. 好ie磬a - Invest Sp. z o.o.
4. MIRJAN 2
5. ASC WORKERS
6. CAPRICORN S.A.
7. Grajewscy s.j.
8. Energokabel Sp. z o.o.
9. SEGEPO-REFA sp. z o.o.
10. Fundacja ALAE - Skrzyd豉 Rozwoju
11. PWPO-T "Promont" sp. z o.o.
12. Centrum Edukacji i Pracy M這dzie篡
13. M這dzie穎we Centrum Kariery w 安iebodzicach
14. Europejskie S逝瘺y Zatrudnienia - EURES
15. P.H.U. Vicotel sp. z o.o.
16. Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy
- Filia w 安iebodzicach
17. SMAKOSZ s.c.
18. BΧSK SERWIS Firma Us逝gowa
19. Us逝gi Transportowe Jaros豉w Jakubowski
20. FAGO sp. z o. o.
21. Wojskowa Komenda Uzupe軟ie w K這dzku
22. Transmetal sp. z o. o.
23. ZGK sp. z o. o.
24. TESTER Sp. z o.o.
25. Seniormed 24

Wszystkim uczestnikom Targ闚 Pracy dzi瘯ujemy za udzia.

Zesp馧 CAZ 安iebodzice

|  do g鏎y  |