Dzień Sąsiada w Bagieńcu
(09.05.2016)

Serdecznie zapraszamy: artystów, rękodzielników, rzemieślników, kluby gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i fundacje oraz każdego, kto chciałby pochwalić się swoim talentem do wystawienia swoich prac w ramach DNIA SĄSIADA W BAGIEŃCU, który odbędzie się dnia 22.05.2016 w godzinach 14.00- 18.00 w Gminnym Inkubatorze Produktów Lokalnych Bagieniec 20 (gmina Jaworzyna Śląska) Dzień Sąsiada to wydarzenie, które ma na celu promocję twórczości lokalnej oraz integrację miłośników wsi.

W programie wydarzenia: stoiska lokalnych twórców, występy artystyczne i wspólna biesiada. Wystawcom zapewniamy: przestrzeń wystawienniczą oraz poczęstunek. Kontakt: Fundacja Spichlerz Kultury, Violetta Mazurek, tel. 601 552 699 zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: spichlerzkultury@gmail.com w tytule maila wpisując "Dzień Sąsiada 2016". Organizatorem projektu jest Fundacja Spichlerz Kultury. Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy oraz Gminę Jaworzyna Śląska.