AKTUALNO列I

XVIII edycja wiosennych targ闚 pracy
(14.04.2016)

12 kwietnia w sali Sudeckiej Izby Przemys這wo - Handlowej w 安idnicy, w ramach Europejskich Dni Pracodawc闚 odby造 si kolejne targi pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy przy wsp馧pracy z Sudeck Izb Przemys這wo - Handlow w 安idnicy. Wszystkich przyby造ch serdecznie przywita Dyrektor Powiatowego Urz璠u Pracy w 安idnicy - Tadeusz Kotlarski i Zygmunt Worsa - Wicestarosta 安idnicki.

Do udzia逝 w XVIII edycji targ闚 pracy Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy zaprosi 12 wystawc闚: AKS Precision Ball Polska SP. z o.o, S&B Stuck und Bau Crimmitschau GmbH, CEDO, Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o., PHU MICHPOL MICHA GADZINA, DOLNOSL﹖KI ZAKxD PRACY REMONTOWO-USΣGOWO-OPIEKU哸ZY "KAMAS" ANDRZEJ CHMIELEWSKI, TORA ZAJDEL II, FARMA MIEJSKA, PCO 畝r闚, Electrolux Poland Sp. Zo.o., Randstad Polska Sp. z o.o., Pollux, oraz OHP, EURES I CENTRUM INFORMACJI I PLANOWANIA KARIERY ZAWODOWEJ.

Wystawcy mieli do zaoferowania zatrudnienie na stanowiskach: operator maszyn, pracownik budowlany - monter instalacji cieplnych, operator cnc, 郵usarz, monter, przedstawiciel handlowy, magazynier, operator w霩ka wid這wego i wiele innych. Wydarzenie odbywaj帷e si cyklicznie cieszy si ogromnym zainteresowaniem mieszka鎍闚 powiatu 鈍idnickiego. Stoiska odwiedzi這 oko這 300 os鏏, kt鏎e mia造 mo磧iwo嗆 bezpo鈔edniego kontaktu z pracodawcami.

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy

|  do g鏎y  |