VI Halowym Turnieju Victoria CUP 2015/2016
(09.03.2016)

Victoria Świebodzice I przed Górnikiem Wałbrzych II i Victoria Świebodzice II - taka była kolejność trójki drużyn w VI Halowym Turnieju Victoria CUP 2015/2016 rocznika 2004-2005 zorganizowanym 5 marca 2016 roku w świebodzickiej Hali OSiR Spółka z o.o. Osiem drużyn stanęło do rywalizacji o puchar prezesa firmy GROMCAR S.C., w tym, poza w/w: Zorza Pęgów I, Zorza Pęgów II, Górnik Wałbrzych I, Jedlina Zdrój, Szczyt Boguszów Gorce.

W Turnieju wzięło udział wielu dobrze zapowiadających się piłkarzy, wyróżniający się otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki ufundowane przez Centrum Pucharowe T. Megesa w Świebodzicach. Imprezie towarzyszył zapach pieczonego ciasta i ciepłych tostów przygotowanych przez rodziców MKS Victoria Świebodzice. Ponadto każdy kibic czy zawodnik miał możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Dodatkowym atutem Turnieju była akcja profilaktyczna pomiaru poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego współfinasowana przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Wszystkim sojusznikom zdrowego i aktywnego sposobu spędzania czasu ze swoimi dziećmi bardzo dziękujemy.

Rodzice i Zarząd MKS Victoria Świebodzice