VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Victoria CUP
(03.03.2016)

Już po raz kolejny reprezentacje klubów sportowych wezmą udział w VI Halowym Turnieju Piłki Nożnej Victoria CUP 2015/2016, który odbędzie się w dniu 5 marca 2016r. od godziny 9:00 na terenie Hali OSiR Świebodzice Spółka z o.o. przy ul. Mieszka Starego 6.

Inicjatorami tego wydarzenia są rodzice - członkowie Stowarzyszenia MKS Victoria Świebodzice, którzy poprzez swoją sportową działalność zachęcają innych do aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie ze swoimi dziećmi. W Turnieju weźmie udział osiem drużyn: Zorza Pęgów I ,Zorza Pęgów II, Górnik Wałbrzych I, Górnik Wałbrzych II, Jedlina Zdrój, Szczyt Boguszów Gorce, Victoria Świebodzice I, Victoria Świebodzice II. Kibice i nasi goście będą mieli możliwość skosztowania wypieków przygotowanych przez rodziców- organizatorów turnieju. Dodatkowym atutem imprezy będzie możliwość wykonania w godzinach od 9:00-11:00 nieodpłatnych badań poziomu cukru we krwi, współfinansowanych przez Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Wszystkich kibiców i zwolenników aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz mieszkańców powiatu świdnickiego zapraszamy na kolejny turniej i badania profilaktyczne.

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy