Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pozarządowych
(19.01.2016)

Zamiast fiskusowi przekaż 1% swojego podatku dochodowego organizacjom pożytku publicznego działającym na terenie Powiatu Świdnickiego. Organizacji uprawnionych do ubiegania się o nasze wsparcie, działających na terenie naszego powiatu, jest ok. 40.

Zatem każdy chętny znajdzie organizację, której działalność wpisuje się w jego zainteresowania - mówi Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz. Hospicjum, kluby sportowe, harcerze, organizacje zrzeszające przedsiębiorców czy fundacje wspierające chorych i potrzebujących - wybór jest szeroki. Ten 1% to być może niewiele, ale dla organizacji pozarządowych to niekiedy jedyne środki, które pozwalają im funkcjonować i działać na rzecz naszej lokalnej społeczności. Zostawmy te kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych z naszego podatku w Powiecie Świdnickim.

Lista organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Powiecie Świdnickim do pobrania poniżej.

PLIK DO POBRANIA:

Piotr Dębek