Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje
(19.12.2015)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji zawodowych i niezawodowych rodzin zastępczych oraz prowadzenia rodzinnych domów dziecka. Wiele dzieci nie może wychowywać się w rodzinach biologicznych.

Potrzebują opieki i pomocy ze strony dorosłych, czekają na swoja szansę – na Ciebie… Jeżeli masz w sobie nieskończone pokłady miłości, empatii i energii, otwórz swoje serce i stwórz dzieciom ciepły i bezpieczny dom. Podziel się swoim czasem, a zapewnisz im szczęśliwe dzieciństwo. Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń na rodziny zastępcze można uzyskać osobiście w siedzibie PCPR przy ul. Żeromskiego 16/8 lub telefonicznie pod numerem /74/ 857 45 47. Informacji udziela Lidia Starzyk.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie