Ostatnie remonty dróg powiatowych w tym roku
(15.12.2015)

Korzystając ze sprzyjającej aury drogowcy kończą ostatnie remonty na drogach powiatowych. W poniedziałek (14 grudnia) oficjalnie oddano do użytku ponad 2,5 km. odcinek świeżo wyremontowanej drogi powiatowej 2931 D w miejscowości Czechy (Gmina Jaworzyna Śląska). Wartość zadania wyniosła 340 tys. złotych.

Połowa tej kwoty pochodziła z budżetu gminy. Zakres prac obejmował odtworzenie zniszczonej nawierzchni i utwardzenie poboczy. Był to jeden z bardziej zniszczonych odcinków dróg powiatowych, dlatego tym bardziej cieszy nas zakończony remont. Także bardzo dobra współpraca z władzami gminy Jaworzyna Śląska sprawiła, że możliwe było przeprowadzenie tej inwestycji, za co w tym miejscy chciałbym podziękować Panu Burmistrzowi - mówił podczas krótkiego spotkania Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy