Informacja dla pracodawców
(28.10.2015)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy z niezwykłą przyjemnością informuje, że w dniu 5 listopada br. w godz. 9:00 – 11:00 w Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3 odbędą się warsztaty pn. ,,Oswoić nieznane – jak współpracować z osobą z niepełnosprawnością”

Warsztat skierowany jest do pracodawców z terenu powiatu świdnickiego i jest kontynuacją konferencji pn. ,,(Nie)pełnosprawni w drodze do aktywności zawodowej - posłuchaj ile tracisz każdego dnia", która odbyła się 16 czerwca br. w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane (max 2 osoby z instytucji) prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 3 listopada br. na adres mailowy biuro.projektu@pcpr.swidnica.pl  lub pod nr tel. 074/851-50-27.
Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszam do udziału.