V Dzień Przedsiębiorczości i Pracy
(22.06.2015)

Dnia 18 czerwca 2015 r. został zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy oraz Sudecką Izbę Przemysłowo - Handlową V Dzień Przedsiębiorczości i Pracy. Adresatami spotkania były mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby zamierzające rozpocząć własną działalność gospodarczą.

W trakcie trwania Dnia Przedsiębiorczości zapoznano uczestników z możliwościami pozyskania funduszy unijnych na rozwój i prowadzenie firmy. Przedstawiono oferty instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz instytucji finansowych. Wyjaśniono wszelkie procedury związane z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej wraz ze wskazaniem instytucji wspierających start w biznesie. Dodatkowo umożliwiono indywidualne konsultacje z zaproszonymi gośćmi.

Powiatowy Urząd Pracy