14. Targi Pracy
(08.06.2015)

W sali Sudeckiej Izby Przemysłowo - Handlowej w Świdnicy odbyła się 14 edycja targów pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy przy współpracy z Sudecką Izbą Przemysłowo - Handlową w Świdnicy.

Oficjalne otwarcie nastąpiło o godzinie 10.00. Wszystkich przybyłych serdecznie przywitała Grażyna Walczak - Zastępca Dyrektora Urzędu Pracy Do Spraw Aktywnej Polityki Rynku Pracy oraz Zygmunt Worsa – Wicestarosta. W tej edycji targów pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy zaprosił 17 wystawców: Nifco Poland, PCO Żarów, ELEKTROLUX, Odlewnia Świdnica, RUCH S.A., MULTIMEDIA POLSKA, MEDIATOR, Nestor Group, Smartwork, POLLUX, Pro VOBIS, ADECCO, Promedica 24, HR INVESTMENT, MEDIPE, OHP, EURES. Na targach pracy można było ubiegać się o pracę w zawodach: operator produkcji, ustawiacz, ślusarz, monter, narzędziowiec, rdzeniarz, formierz, przedstawiciel handlowy, specjalista ds. szkoleń, pracownik biurowy, magazynier, opiekun osób starszych, konsultant sprzedaży i wiele innych. Tradycją targów pracy staje się duża frekwencja. 14 edycję odwiedziło około 200 osób, które miały możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, wymianę doświadczeń oraz szansę złożenia cv. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.

Powiatowy Urząd Pracy