Targi "Zdrowie ma smak"
(02.06.2015)

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy po raz dziewiąty organizuje Targi "Zdrowie ma smak". Targi odbędą się w dniach 28-29 sierpnia 2015 r. Celem Targów jest promowanie tzw. "zdrowej" żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny bez dodatków środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów.

Organizatorem targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami są Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej. Poniżej: regulamin targów i zgłoszenie uczestnictwa.

PLIKI DO POBRANIA:

Piotr Dębek