AKTUALNO列I

Targi Pracy dla M這dzie篡
(01.06.2015)

W sali Sudeckiej Izby Przemys這wo - Handlowej w 安idnicy odby造 si Targi Pracy dla M這dzie篡. By豉 to ju 3 edycja targ闚 pracy dla m這dzie篡 zorganizowanych przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy przy wsp馧pracy Ochotniczych Hufc闚 Pracy oraz Sudeckiej Izby Przemys這wo - Handlowej w 安idnicy. Oficjalne otwarcie nast徙i這 o godzinie 10.00.

Wszystkich przyby造ch serdecznie przywita Tadeusz Kotlarski – Dyrektor Powiatowego Urz璠u Pracy oraz Zygmunt Worsa – Wicestarosta. Oferta przygotowana przez wystawc闚 by豉 bardzo szeroka i atrakcyjna. Na uczestnik闚 czeka造 nast瘼uj帷e oferty zatrudnienia:

• elektryk, elektromechanik, 郵usarz, praktykant na produkcji – oko這 15 miejsc pracy

• m這dszy operator produkcji, ustawiacz – oko這 65 miejsc pracy

oraz oferty pracy sezonowej w bran篡 gastronomicznej, ogrodniczej, hotelarskiej, ochroniarskiej oraz praca w handlu i na produkcji. Targi Pracy dla M這dzie篡 cieszy造 si du膨 frekwencj. Odwiedzi這 je oko這 250 os鏏, kt鏎e mia造 mo磧iwo嗆 zapoznania si z 200 ofertami pracy. Z bezpo鈔edniego kontaktu z pracodawc i szansy z這瞠nia ankiety skorzysta這 60 uczestnik闚. Serdecznie dzi瘯ujemy m這dzie篡 za udzia w targach pracy i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy.

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy

|  do g鏎y  |