AKTUALNO列I

23 kwietnia 2015 r. Wiosenne Targi Pracy - relacja
(28.04.2015)

W sali Sudeckiej Izby Przemys這wo - Handlowej w 安idnicy odby造 si Wiosenne Targi Pracy - "Daj Sobie Szans - Przyjd". By豉 to ju 13 edycja targ闚 pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy przy wsp馧pracy z Sudeck Izb Przemys這wo - Handlow w 安idnicy.

Oficjalne otwarcie nast徙i這 o godzinie 10.00. Wszystkich przyby造ch serdecznie przywita豉 Pani Gra篡na Walczak - Zast瘼ca Dyrektora Urz璠u Pracy Do Spraw Aktywnej Polityki Rynku Pracy.

W tej edycji targ闚 pracy Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy zaprosi 18 wystawc闚.

Oferta przygotowana przez wystawc闚 by豉 bardzo szeroka i atrakcyjna.

Na targach pracy mo積a by這 ubiega si o prac w zawodach:

automatyk, elektromechanik, 郵usarz, formierz maszynowy, operator produkcji, technik utrzymania ruchu, inspektor kontroli jako軼i, pracownik produkcji, operator w霩ka wid這wego, pracownik magazynu, opiekun/ka os鏏 starszych, in篡nier produkcji, in篡nier utrzymania ruchu i wiele innych.

Tradycj targ闚 pracy staje si du瘸 frekwencja. W ci庵u trzech godzin trwania wydarzenia odwiedzi這 je oko這 400 os鏏, kt鏎e mia這 mo磧iwo嗆 bezpo鈔edniego kontaktu z pracodawc, wymian do鈍iadcze oraz szans z這瞠nia cv.
Serdecznie dzi瘯ujemy wszystkim za udzia w targach pracy.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy.

|  do g鏎y  |