AKTUALNO列I

III 安iebodzickie Targi Przedsi瑿iorczo軼i i Planowania Kariery Zawodowej 安iebodzice - 09.04.2015
(10.04.2015)

Powiatowy Urz康 Pracy w 安idnicy – Filia w 安iebodzicach oraz Urz康 Miejski w 安iebodzicach zorganizowa造 ju po raz trzeci 安iebodzickie Targi Przedsi瑿iorczo軼i i Planowania Kariery Zawodowej.

Adresatami tego wydarzenia by豉 m這dzie oraz osoby doros貫 planuj帷e swoj przysz這嗆 zawodow oraz 軼ie磬 dalszego kszta販enia. Na Targach go軼i這 23 wystawc闚 – przedstawicieli uczelni wy窺zych, szk馧 ponadgimnazjalnych oraz instytucji wspieraj帷ych rozw鎩 przedsi瑿iorczo軼i i planowanie kariery zawodowej:

• Politechnika Wroc豉wska - Filia w Wa豚rzychu,

• Pa雟twowa Wy窺za Szko豉 Zawodowa w Wa豚rzychu,

• Pa雟twowa Wy窺za Szko豉 Zawodowa w Legnicy,

• Wa豚rzyska Wy窺za Szko豉 Zarz康zania i Przedsi瑿iorczo軼i,

• Wy窺za Szko豉 Techniczno - Ekonomiczna w 安idnicy,

• Uniwersytet Ekonomiczny we Wroc豉wiu; Wydzia Ekonomii Zarz康zania i Turystyki w Jeleniej G鏎ze,

• Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w 安iebodzicach,

• Komenda Powiatowa Policji w 安idnicy,

• 安idnickie Centrum Edukacji,

• Zesp馧 Szk馧 Centrum Kszta販enia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie,

• M這dzie穎we Centrum Kariery w 安iebodzicach,

• Centrum Edukacji i Pracy M這dzie篡 w Wa豚rzychu,

• Wy窺za Szko豉 Humanistyczna we Wroc豉wiu,

• Spo貫czna Akademia Nauk w 安idnicy Wydzia Zamiejscowy w 安idnicy,

• Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wa豚rzychu,

• Sudecka Izba Przemys這wo-Handlowa,

• Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Marii Konopnickiej w 安iebodzicach,

• Zesp馧 Szk馧 im. Stanis豉wa Prosi雟kiego w 安iebodzicach,

• Wojskowa Komenda Uzupe軟ie w K這dzku,

• Wy窺za Szko豉 Oficerska Wojsk L康owych im. Genera豉 Tadeusza Ko軼iuszki we Wroc豉wiu,

• Europejskie S逝瘺y Zatrudnienia - EURES,

Osoby zainteresowane dalszym kszta販eniem mog造 zapozna si z ofert edukacyjn przedstawion przez wystawc闚, jak r闚nie skorzysta z porad indywidualnych. III 安iebodzickie Targi Przedsi瑿iorczo軼i i Planowania Kariery Zawodowej odwiedzi這 oko這 500 m這dych os鏏 ze szk馧 w 安iebodzicach i Mokrzeszowie.

Bardzo serdecznie dzi瘯ujemy wszystkim uczestnikom i wystawcom oraz ju dzisiaj zapraszamy na kolejne organizowane wydarzenie: VII 安iebodzickie Targi Pracy, kt鏎e odb璠 si 14.05.2015 r.

|  do g鏎y  |