AKTUALNO列I

INFORMACJA
o wynikach konsultacji projektu „Programu Rozwoju Pieczy Zast瘼czej w Powiecie 安idnickim na lata 2015-2017".

(24.03.2015)

W okresie od dnia 4 marca 2015 r. do 11 marca 2015 r. przeprowadzone zosta造 konsultacje projektu „Programu Rozwoju Pieczy Zast瘼czej w Powiecie 安idnickim na lata 2015-2017", zwanego dalej „Programem”.

Zgodnie z uchwa陰 Nr XL/329/2010 Rady Powiatu w 安idnicy z dnia 29 wrze郾ia 2010 r. w sprawie szczeg馧owego sposobu konsultowania z rad dzia豉lno軼i po篡tku publicznego lub organizacjami pozarz康owymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o dzia豉lno軼i po篡tku publicznego i o wolontariacie, projekt闚 akt闚 prawa miejscowego  w dziedzinach dotycz帷ych dzia豉lno軼i statutowej tych organizacji konsultacje Programu prowadzone by造 w formie pisemnej poprzez zg豉szanie opinii i uwag do Programu wg formularza. Formularze mog造 by sk豉dane w Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w 安idnicy ul. Wa豚rzyska 15 w formie papierowej lub  drog elektroniczn.

Informacja o konsultacjach w ww. temacie zosta豉 umieszczona w BIP oraz tablicach og這sze Starostwa Powiatowego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w 安idnicy na 7 dni przed ich rozpocz璚iem, tj.3 marca 2015 r.

Projekt programu zamieszczony zosta w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Powiatu 安idnickiego: www.powiat.swidnica.pl  oraz na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w 安idnicy:  www.pcpr.swidnica.pl. Ponadto informacj o konsultacjach przekazano do o鈔odk闚 pomocy spo貫cznej z terenu powiatu 鈍idnickiego. Dost瘼 do projektowanego dokumentu posiadali r闚nie przedstawiciele plac闚ek opieku鎍zo- wychowawczych oraz rodzinnej pieczy zast瘼czej, z terenu powiatu, kt鏎zy uczestniczyli w posiedzeniach zespo逝 odpowiedzialnego za opracowanie Programu.

W ramach prowadzonych konsultacji projektu Programu nie zg這szono propozycji zmian w jego tre軼i oraz opinii i uwag w poszczeg鏊nych rozdzia豉ch Programu. Wobec powy窺zego prosz o zaj璚ie stanowiska na temat Programu, celem jego przed這瞠nia Radzie Powiatu w 安idnicy.

|  do g鏎y  |