Pierwsze spotkanie Klubiku Mamy i Taty w tym roku!
(03.02.2015)

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubiku Mamy i Taty. Jest to miejsce, w którym rodzice wraz z osobą prowadzącą poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wybranego zagadnienia. Na najbliższe spotkania zapraszamy rodziców dzieci w wieku 0 – 6 lat.

Termin spotkania:
4.02.2015r. godz. 17.00 - 19.00 (środa)

Temat: Seksualność dziecka
Spotkanie poprowadzi Anna Gniewek, psycholog.

Miejsce spotkania: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy, ul. Żeromskiego 16/8, sala nr 5.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkania mają charakter otwarty, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa.
Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: stowarzyszenie.adesse@wp.pl Szczegółowych informacji udziela Beata Oleksy, nr tel. 607308673.

Organizatorem i pomysłodawcą Klubiku Mamy i Taty jest Stowarzyszenie ADESSE oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy. Spotkania odbywają się w ramach projektu „Bezpieczna więź fundamentem szczęścia II.”

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje.

FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji.

Małgorzata Chodyniecka
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie