AKTUALNO列I

Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarz康owych
(21.01.2015)

Wa積a informacja dla organizacji pozarz康owych dzia豉j帷ych na terenie Powiatu 安idnickiego. 21 stycznia Zarz康 Powiatu 安idnickiego og這si otwarty konkurs ofert na realizacj zada publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony d鏏r kultury i tradycji oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2015 roku.

Na realizacj zada Zarz康 przeznaczy nast瘼uj帷e kwoty:

• 40 tys. z這tych – upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

• 10 tys. z這tych – kultura, sztuka, ochrona d鏏r kultury i tradycji

• 20 tys. z這tych – ochrona i promocja zdrowia

Wzory ofert mo積a pobra ze strony internetowej Powiatu 安idnickiego www.powiat.swidnica.pl. Termin sk豉dania ofert mija 11 lutego 2015 roku.

Piotr D瑿ek
Rzecznik Prasowy

PLIKI DO POBRANIA:

• OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO

• Uchwa豉 Nr 27/2015
    Zarz康u Powiatu w 安idnicy
    z dnia 21.01.2015 r.
    w sprawie og這szenia otwartego konkursu ofert na realizacj zada publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony d鏏r kultury i tradycji oraz z zakresu ochrony i promocji zdrowia w 2015 roku.

|  do g鏎y  |