Dzień Nauczyciela
(14.10.2014)

13 października w Hotelu pod Wierzbą odbyła się krótka uroczystość z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W sali hotelu zgromadzili się nauczyciele i pedagodzy placówek oświatowych podległych Powiatowi Świdnickiemu, władze powiatu oraz osoby związane z powiatową oświatą.

W imieniu całego Zarządu Powiatu oraz wszystkich radnych powiatowych chciałbym serdecznie Wam podziękować za codzienny trud, który wkładacie w wychowywanie i edukację młodzieży z naszego powiatu. Niech te drobne nagrody wyrażą naszą wdzięczność dla Waszej trudnej i odpowiedzialnej pracy – przywitał wszystkich przybyłych Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa. W tym roku Nagrodę Starosty Świdnickiego otrzymali: Małgorzata Curyl, Tomasz Marczak, Katarzyna Chlebowska, Joanna Duda, Agnieszka Przybylska, Ewa Sebastiańska, Magdalena Urbańska-Malucha, Agnieszka Rogozińska, Ewa Wiśniewska, Agnieszka Oleszko, Roman Izydorczyk, Beata Wierzbicka, Renata Zapart-Dec, Dorota Michałowska, Izabela Hola, Katarzyna Gołąbek, Ewa Oleksy-Kuras, Marlena Pudło-Świdurska, Katarzyna Kaczan, Jolanta Podgórska, Kamila Bryk, Andrzej Godyń. Nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała Beata Soroka a Medal Komisji Edukacji Narodowej Beata Krzysztofik.

Życzenia przybyły złożyły także Wicestarosta Świdnicki Alicja Synowska oraz Etatowy Członek Zarządu Sabina Cebula.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy