„Dolnośląski Gryf”
(17.09.2014)

Wystartowała XI edycja najbardziej prestiżowego regionalnego wyróżnienia „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. Od tej chwili można zgłaszać firmy i samorządy, które w minionym roku zanotowały szczególne sukcesy.

Organizatorzy Konkursu: Zachodnia Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska, a także partner merytoryczny firma PWC i Mecenas Konkursu mBank zapraszają do wzięcia udziału w jedenastej edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza".

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.gryfy.pl lub www.zig.pl i wypełnić ankietę, którą należy wysłać pocztą tradycyjną na adres organizatora do 20 września 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego) oraz pocztą elektroniczną na adres gryfy@zig.pl. Nominowanych wyłania co roku niezależna Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele najważniejszych instytucji i firm regionu oraz wybitne osobistości życia gospodarczego i politycznego.

Wiedza i doświadczenie członków Kapituły stanowią o ogromnej wartości merytorycznej przyznawanej nagrody. Nominowani w każdej z kategorii zostaną wyłonieni przez Kapitułę w pierwszej połowie października, natomiast laureatów poznamy 27 października br. podczas Wielkiej Gali Biznesu w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać członkowie Zachodniej Izby Gospodarczej, zarządy oddziałów terenowych ZIG, członkowie Związku Pracodawców Polska Miedź, zarządy stowarzyszeń, związków, klubów i innych organizacji skupiających przedsiębiorców Dolnego Śląska, a także organy samorządu terytorialnego, wreszcie sami kandydaci. „Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf” od 11 lat promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie naszemu regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych. „Dolnośląski Gryf” to wyjątkowe podziękowanie dla tych, którzy tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

źródło: www.gryfy.pl