Raper Łukasz "Małpa" Małkiewicz zagra w Strzegomiu
(10.09.2014)

Już 27.09. rusza kolejna edycja FESTIWALU SUBKULTUR! To czwarte spotkanie młodych ludzi na scenie tego festiwalu. Tradycyjnie w pierwszej części będą mogły się zaprezentować młodzieżowe, amatorskie zespoły z gminy Strzegom i okolic. W ubiegłym roku padł rekord, ponieważ zgłosiło się aż 10 ekip.

W tym roku można się już zapisywać do kolejnej edycji przez popranie formularzy ze strony LO (www.lo.strzegom.pl, zakładka FESTIWAL SUBKULTUR) oraz przesłanie ich na adres LO lub osobiste złożenie w sekretariacie. W drugiej części IV Festiwalu nie zabraknie również gwiazdy. Tym razem wystąpi Łukasz "Małpa" Małkiewicz, czołowy raper polskiej sceny hip-hopowej. Utwory rapera publikowane w Internecie mają ponad 5 milionów wyświetleń. Bez wątpienia, dla młodych ludzi z gminy i powiatu, będzie to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku. "Cieszy mnie bardzo fakt, że udało się zaprosić wykonawcę takiego formatu - dodaje Tomasz Marczak, pomysłodawca festiwalu. Po ostatnim występie NATURAL DREAD KILLAZ z niesamowitym MESAJAH-em, nie było łatwo znaleźć wykonawcę, który trafi w gusta naszej młodzieży.

Mam nadzieję, że wybór rapera Łukasza "Małpy" Małkiewicza będzie strzałem w dziesiątkę". Początek IV Festiwalu Subkultur już 27.09. o godz. 16.00. Wstęp wolny. Współpraca i partnerzy: Gmina Strzegom, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury oraz Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu