„Polub” Powiat Świdnicki na Facebooku
(24.07.2014)

Powiat Świdnicki idąc z duchem czasu, mody oraz chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców postanowił zaistnieć w świecie nowoczesnej komunikacji i utworzył swój fanpage na najpopularniejszym portalu społecznościowym jakim niewątpliwie jest Facebook.

Na naszej facebookowej stronie będziemy zamieszczać newsy urzędowe oraz te, które niekoniecznie wpisują się w działalność urzędu Starostwa, takie jak ważne i ciekawe wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne, wiadomości z naszych jednostek organizacyjnych, informacje od naszych partnerów oraz od wszystkich współpracujących z nami organizacji i stowarzyszeń. Chcemy, aby nasz fanpage był pisany mniej urzędniczym językiem, był dostępny dla szerszej grupy odbiorców oraz przyciągał wszystkich chcących włączyć się w rozwój naszego powiatu. W związku z tym zapraszamy wszystkich do „polubienia” naszej strony oraz przesyłania informacji, z którą moglibyśmy dotrzeć do całej rzeszy społeczności Facebooka. Zapraszamy!

Aby uniknąć zbędnego zamieszania i nieporozumień Powiat Świdnicki funkcjonuje w wirtualnym świecie jako Powiat Świdnica. Spowodowane jest to tym, że nie chcieliśmy dublować konta Powiatowi Świdnickiemu, temu ze stolicą w Świdniku. Dlatego chcąc dołączyć do naszych znajomych kliknij ikonę Facebooka znajdującą się na internetowej stronie Powiatu Świdnickiego lub zapraszamy bezpośrednio na: www.facebook.com/powiat.swidnica

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy