Targi „Zdrowie ma smak”
(22.07.2014)

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy po raz ósmy organizuje Targi „Zdrowie ma smak”. Targi odbędą się w dniach 5-6 września 2014 r. w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej i Produktów Sprzyjających Zdrowiu.

Celem Targów jest promowanie tzw. „zdrowej” żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny bez dodatków środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów. Organizatorem Targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami są Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury. Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele Targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej. Warunkiem uczestnictwa w Targach jest dostarczenie do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy wypełnionego formularza do dnia 31 lipca 2014 r. Udział w Targach jest bezpłatny.

PLIKI DO POBRANIA:

Piotr Dębek