Dzień Przedsiębiorczości i Pracy - IV Edycja
(22.05.2014)

W dniu 15.05.2014 r. w Sali Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy, już po raz IV odbył się Dzień Przedsiębiorczości i Pracy. Organizatorami byli Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy i Sudecka Izba Przemysłowo - Handlowa. Spotkanie zorganizowano w celu zapoznania osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej lub już ją prowadzących oraz małych i średnich przedsiębiorstw z tematyką prawną, finansową, organizacyjną i etyczną dotyczącą prowadzenia działalności gospodarczej.

Początkujący przedsiębiorcy bądź bezrobotni, którzy rozważają założenie własnej firmy, mogli w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami instytucji i organizacji, które prowadzą różnorodne programy wsparcia ze środków zewnętrznych. Informacje można było uzyskać zarówno podczas prezentacji, jak również przy specjalnych stoiskach w ramach indywidualnych rozmów - konsultacji.

Zaproszeni wystawcy:

• Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

• Urząd Skarbowy,

• Państwowa Inspekcja Pracy,

• Sudeckie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych,

• Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu,

• Urząd Miejski w Świdnicy,

• Europejskie Służby Zatrudnienia Eures,

• Doradztwo Ekonomiczno - Finansowe Sp. z o.o.,

• Kancelaria Radców Prawnych B&S,

• GOtechnologies,

• Inkubator Przedsiębiorczości Regionu Sudeckiego.

W ciągu trwania Dnia Przedsiębiorczości i Pracy odwiedziło nas około 150 osób. Dziękujemy zaproszonym wystawcom za profesjonalne przygotowanie rzeczowych informacji i prezentacji.

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy