AKTUALNO列I

Nowe biuro poselskie w 安idnicy
(17.04.2014)

15 kwietnia 2014 r. swoje pierwsze biuro poselskie w 安idnicy otworzy豉 Teresa 安i這, reprezentantka Platformy Obywatelskiej. Biuro znajduje si w rynku w budynku 安idnickiego O鈔odka Kultury ( Rynek 43 ). Teresa 安i這 zaj窸a na p馧tora roku miejsce w 豉wach poselskich, na miejscu Tomasza Smolarza.

Chcia豉bym, aby by這 to miejsce spotka samorz康owc闚, przedsi瑿iorc闚, dyrektor闚 plac闚ek, mieszka鎍闚, wszystkim, kt鏎zy chc, by 篡這 si nam lepiej - m闚i豉 pos豉nka. Na otwarciu w gronie wielu znamienitych go軼i pojawili si: Prezydent 安idnicy Wojciech Murdzek, Starosta Powiatowy Zygmunt Worsa, Alicja Synowska - Wicestarosta Powiatu 安idnickiego, Sabina Cebula Etatowy Cz這nek Zarz康, Przewodnicz帷y Rady Powiatu Krzysztof So速ys, W鎩t Gminy 安idnica Teresa Mazurek, lokalni dzia豉cze PO oraz koledzy z Rady Miejskiej. Biuro pos豉nki ma by otwarte od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach 10:00 - 18:00, natomiast kolejne biuro uruchomione zostanie w Bielawie.

Monika Hajduga
Starostwo Powiatowe w 安idnicy