Zapraszamy na kolejne spotkania Klubiku Mamy i Taty
(17.01.2014)

Już 22 stycznia br. odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Klubiku Mamy i Taty podczas którego rodzice dzieci w wieku 0 - 6 lat dowiedzą się o tym jak chwalić dziecko i rozwijać jego samodzielność. Przekonaj się jak wielką moc mają słowa.

Celem Klubiku Mamy i Taty jest utworzenie miejsca, w którym będą mogli spotykać się rodzice, by wraz z osobą prowadzącą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wybranego zagadnienia. Na najbliższe spotkania zapraszamy rodziców dzieci w wieku 0 - 6 lat.

Najbliższe terminy i tematy spotkań:
22.01.2014r. godz. 17.00 - 19.00 (środa)

Temat: Słowa dają moc - o tym jak chwalić dziecko i rozwijać jego samodzielność.

Spotkanie poprowadzi Renata Halejcio, pedagog, terapeuta rodzinny.
19.02.2014r. godz. 16.30 - 18.30 (środa)

Temat: Zabawy fundamentalne - zabawy są nauką.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Ulfik, psycholog.

Miejsce spotkań: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy, ul. Żeromskiego 16/8, sala nr 5. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkania mają charakter otwarty, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy
o zgłaszanie swojego uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: stowarzyszenie.adesse@wp.pl Szczegółowych informacji udziela Beata Oleksy tel. 607308673.

Organizatorem i pomysłodawcą Klubiku Mamy i Taty jest Stowarzyszenie ADESSE i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy. Spotkanie odbywają się w ramach projektu "Bezpieczna więź fundamentem szczęścia."

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu "Bezpieczne dzieciństwo" Fundacji Dzieci Niczyje.

FDN nie ponosi odpowiedzialności za treść niniejszej publikacji.

Małgorzata Chodyniecka
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie