Sala gimnastyczna w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu po remoncie.
(18.12.2013)

W piątek 13 grudnia w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu miała miejsce radosna uroczystość. Po gruntownym remoncie oddano do dyspozycji podopiecznych placówki świeżo wyremontowaną salę gimnastyczną.

Zakres wykonanych prac obejmował wymianę części okien na PVC, naprawę i uzupełnienie tynków ścian i sufitu oraz malowanie a także malowanie stolarki drzwiowej i pozostałych okien oraz naprawa i malowanie posadzki w korytarzu – podsumowuje inwestycję Sabina Cebula Etatowy Członek Zarządu Powiatu Świdnickiego. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyli także Wicestarosta Świdnicki Alicja Synowska oraz Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta. Cieszymy się z tej inwestycji razem z uczniami i dyrekcją placówki. Mamy nadzieję, że sala będzie służyła podopiecznym do gier i zabaw jak najdłużej – dodaje Wicestarosta Alicja Synowska.

Wartość zadania wyniosła ponad 27 tysięcy złotych a prace wykonało Przedsiębiorstwo Remontowo –Budowlane „DOMEX” ze Strzegomia.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy