Kolejny koncert o uzależnieniach
(17.12.2013)

17 grudnia, w świdnickim Klubie Bolko, odbył się kolejny koncert zorganizowany w ramach PROGRAMU PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ "STEP BY STEP - NA DRODZE BEZ UZALEŻNIEŃ". Tym razem uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego wysłuchali programu pod tytułem "Nałogi - Droga donikąd" w wykonaniu Zespołu Jacek Dewódzki & Kontrabanda.

Życie jest zbyt krótkie żebyśmy tracili je na zmagania z nałogami – tymi słowami przywitał przybyłych lider zespołu Jacek Dewódzki. Następnie młodzież mogła wysłuchać klasyki polskiego rock & rolla. Przeboje takich grup jak Dżem, Odział Zamknięty czy Big Cyc doskonale przeplatały się z poradami jak uniknąć pokus związanych z używkami.

Koncertu razem z uczniami wysłuchali Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa oraz Wicestarosta Świdnicki Alicja Synowska.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy