Podsumowanie roku w Zespole Szkół Specjalnych w Świebodzicach
(16.12.2013)

Końcówka roku 2013 to bardzo owocny czas dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ludźmi sukcesu. W listopadzie bieżącego roku byliśmy bezkonkurencyjni na Dolnośląskim Turnieju Warcabowym Osób Niepełnosprawnych. Zajęliśmy indywidualnie i grupowo I miejsce.

W tym samym miesiącu odnieśliśmy zwycięstwo w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, który odbył się w Piławie Górnej. To jeszcze nie wszystko. Trzech naszych uczniów (Bartosz Czarnecki, Krzysztof Kołodziej, Piotr Kulig) otrzymało wyróżnienia w Konkursie Fotograficznym "Dolny Śląsk widziany oczami osób niepełnosprawnych" organizowanym przez Fundację Edukacyjno - Społeczną "Polny Kwiat". 15 grudnia odebraliśmy nagrody na uroczystej gali pod Honorowym Patronatem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego. Zdjęcia naszego autorstwa, pokazujące uroki Gór Sokolich, zostały umieszczone w kalendarzu na 2014 r. Mamy nadzieję, że dobra passa nas nie opuści.

Powiatowy Zespół Szkół
Specjalnych w Świebodzicach