AKTUALNO列I

Powiatowy konkurs pt. "M這do嗆 wolna od papieros闚"
(02.12.2013)

W dniu 27.11.2013 r. po raz czwarty uczniowie szk馧 ponadgimnazjalnych z Powiatu 安idnickiego uczestniczyli w konkursie "M這do嗆 wolna od papieros闚". M這dzie z pierwszych klas (18 os鏏), reprezentuj帷a dziewi耩 szk馧, zmierzy豉 si z testem na temat szkodliwo軼i palenia tytoniu. Poziom wiedzy w鈔鏚 uczestnik闚 by bardzo wysoki. Gospodarzem konkursu by Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych im. S. 疾romskiego w Strzegomiu.

Wsp馧organizatorami byli r闚nie: Zesp馧 Szk馧 w Strzegomiu i Starostwo Powiatowe w 安idnicy. W鈔鏚 zaproszonych go軼i byli przedstawiciele instytucji wspieraj帷ych przedsi瞝zi璚ie: Sabina Cebula- Etatowy Cz這nek Zarz康u Powiatu 安idnickiego, Barbara 安i皻ek- przedstawiciel Wydzia逝 Zdrowia i Spraw Spo貫cznych Starostwa Powiatowego w 安idnicy, Andrzej Jakubenko - przedstawiciel Urz璠u Miejskiego w Strzegomiu, Monika Bie篡雟ka, Anna Skwarzy雟ka, Joanna Luterek - pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w 安idnicy. W wyniku rywalizacji trzy pierwsze miejsca zaj瘭i:

• I miejsce: Justyna Bobowska z Zespo逝 Szk馧 w Strzegomiu

• II miejsce: Sebastian Malinowski z Zespo逝 Szk馧 Mechanicznych w 安idnicy

• III miejsce: Alicja ζba z Liceum Og鏊nokszta販帷ego w 安iebodzicach.

Nagrody ufundowa這 Starostwo Powiatowe w 安idnicy i Urz康 Miejski w Strzegomiu. Zwyci瞛com gratulujemy i zapraszamy na kolejn edycj za rok do Zespo逝 Szk馧 w Strzegomiu.

Liceum Og鏊nokszta販帷e w Strzegomiu

|  do g鏎y  |