AKTUALNO列I

„Malta鎍zycy” w Powiecie 安idnickim
(25.11.2013)

W pi徠ek 22 listopada w Starostwie Powiatowym w 安idnicy odby這 si spotkanie robocze z Kawalerami Malta雟kimi z niemieckiego Biberach. Spo貫cznicy co roku odwiedzaj Powiat 安idnicki i znajduj帷e si na jego terenie instytucje nastawiono na niesienie pomocy, sprawdzaj jakie s potrzeby, rozdzielaj przywiezione dary oraz planuj kolejne wizyty.

W tym roku delegacja w sk豉dzie: Gerhard Prestle- Pe軟omocnik ds. 安idnicy, Albert Schmid- Referent ds. Finans闚, Gerhard Sproll- Cz這nek Zwi您ku Kawaler闚 Malta雟kich, Walter H鄚le- Zast瘼ca Pe軟omocnika Powiatu odwiedzi豉 Dom Dziecka w 安idnicy, Schronisko im. 安. Brata Alberta oraz Dom Pomocy Spo貫cznej w Jaskulinie. W鈔鏚 dar闚 przywiezionych przez go軼i z Niemiec by造 mi璠zy innymi: elektryczne 堯磬a rehabilitacyjne, chodziki, w霩ki inwalidzkie, mobilne kozetki lekarskie, kule, r璚zniki, odzie, pieluchy dla doros造ch, prze軼ierad豉 nieprzemakalne, materia造 do warsztat闚, 鈔odki czysto軼i oraz pralk automatyczn, kt鏎a zast徙i wys逝穎ny sprz皻 w schronisku dla bezdomnych i nowoczesny telewizor dla Domu Dziecka. Cieszymy si, 瞠 wsp馧praca powiatu i Kawaler闚 Malta雟kich trwa ju tyle lat. Wraz z podopiecznymi obdarowanych plac闚ek cieszymy si z przywiezionych dar闚, jednak niemniej wa積e jest otwarte serce, zwyk豉 ludzka dobro oraz sama ch耩 pomagania – podsumowuje wizyt Alicja Synowska Wicestarosta 安idnicki. Go軼ie z Biberach odwiedzili tak瞠 Muzeum Przemys逝 i Kolejnictwa w Jaworzynie 奸御kiej.

|  do g鏎y  |