AKTUALNO列I

安i皻o Niepodleg這軼i w Powiecie
(12.11.2013)

Apel poleg造ch i sk豉danie kwiat闚, uroczysta Msza 安i皻a, Bieg Niepodleg這軼i, patriotyczne 酥iewanie, obchody i Akademie z Okoliczno軼iowe w Gminach Powiatu 安idnickiego, tak wygl康a造 obchody Narodowego 安i皻a Niepodleg這軼i w Powiecie 安idnickim.

W uroczysto軼iach na terenie 安idnicy i Gminy 安idnica bra udzia Pan Starosta Zygmunt Worsa i Pani Wicestarosta Alicja Synowska. Przed po逝dniem samorz康owcy i przedstawiciele plac闚ek o鈍iatowych wraz z mieszka鎍ami sk豉dali kwiaty pod Pomnikiem Zwyci瘰twa przy Placu Grunwaldzkim sk康 przemaszerowali na Msz 鈍. do Katedry 安idnickiej.
Sygna do startu Biegu Niepodleg這軼i da Pan Starosta Zygmunt Worsa, a potem sam w nim wzi掖 udzia.

Popo逝dniu Starosta Zygmunt Worsa i Wicestarosta Alicja Synowska uczestniczyli w Uroczystej Akademii " Ta co nie zgin窸a…" na zaproszenie Pani W鎩t Teresy Mazurek w Pszennie.

Pani Sabina Cebula- Etatowy Cz這nek Zarz康u reprezentowa豉 wsp鏊nie z Radnymi powiat na uroczysto軼iach w Gminie Strzegom.

Wieczorem m這dzie, mieszka鎍y i samorz康owcy wsp鏊nie 酥iewali pie郾i patriotyczne pod has貫m " Za酥iewajmy za ca造 nasz kraj wspania造". 如iewanki patriotyczne zorganizowa這 IV LO w 安idnicy i Pan Tadeusz Grabowski. W mi貫j, radosnej atmosferze przy wojskowej groch闚ie zako鎍zono obchody 安i皻a Niepodleg這軼i.

foto: Wiktor B彗iewicz

|  do g鏎y  |