Wesoła Kokoszka
(24.10.2013)

23 października 2013 jedenasty raz  Zespół Szkół w Marcinowicach gościł najlepszych recytatorów klas drugich i trzecich szkół podstawowych powiatu świdnickiego. W ten dzień odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wesoła Kokoszka” organizowanego przez Bibliotekę Zespołu Szkół w Marcinowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

W recytatorskie szranki stanęło 20  finalistów etapu szkolnego – uczniów klas drugich i trzecich z 10 szkół podstawowych powiatu świdnickiego. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i nieskrywana radością deklamowały przygotowane wiersze, prezentując wysoki poziom artystyczny. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudnym zadaniem dla jury, któremu przewodniczyła pani Bożena Kuźma.

GOK Marcinowice