Przedstawienie andrzejkowe w gwiazdorskiej obsadzie
(22.10.2013)

Już 16 listopada na deskach strzegomskiego LO zostanie wystawione kolejne przedstawienie andrzejkowe. Tym razem widzowie zobaczą musical UPIÓR W OPERZE, w którym wystąpią goście specjalni:

• Katarzyna Glinka - niesamowita aktorka znana z filmów Och, Karol 2, Barwy szczęścia, Wyjazd integracyjny, Pierwsza miłość, Tancerze.

• Agnieszka Kawiorska - aktorka, która zagrała w Barwach szczęścia, Pierwszej miłości, Katyniu, Pitbullu.

• Krzysztof Kwiatkowski - grający w Hotelu 52, Pierwszej miłości, Prosto w serce.

• Łukasz Płoszajski - znany z Hotelu 52, Pierwszej miłości, Świata według Kiepskich, Przepisu na życie.

W przedstawieniu tradycyjnie zagrają: w akcie I - uczniowie, akcie II - nauczyciele oraz w akcie III - VIP-y. Scenariusz i reżyserię spektaklu przygotował jak zwykle Tomasz Marczak, który dodaje: "Upiór w Operze jest przepiękną historią miłości rozgrywającą się w gmachu opery. Nie zabraknie wspaniałych scen: balu maskowego, pływania łódką w podziemiach oraz miłosnych pojedynków i zwrotów akcji. Całości przedstawienia dopełni niesamowita muzyka musicalu. Cieszy mnie również to, że warsztaty teatralne dla młodzieży licealnej poprowadzi aktor Łukasz Płoszajski". W 2012 r. spektakl "Hamlet" obejrzało ponad 700 widzów. W związku z tak olbrzymim zainteresowaniem tegoroczne przedstawienie zostanie wystawione również dwukrotnie: o godz. 16.00 i 19.00. Rezerwacja miejsc: sekretariat LO. Zapraszamy serdecznie!

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Strzegomiu w ramach "Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych" i "Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii".

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu