Zdrowie ma smak Novém Měste nad Metují
(23.09.2013)

Wszystkich zainteresowanych zdrową żywnością zapraszamy w najbliższą niedzielę tj. 22 września 2013 roku do Novégo Města nad Metují do udziału w targach zdrowej żywności organizowanych przez czeskiego partnera podczas których zaprezentują się również wystawcy z Powiatu Świdnickiego.

Organizatorzy zapraszają na darmowe degustacje, zakupy produktów regionalnych z Polski i Czech oraz występy grup artystycznych z obu stron granicy Polsko - czeskie targi organizowane są w ramach mikroprojektu pn. "Zdrowie ma smak.

Produkty regionalne polsko - czeskiego pogranicza", na których realizację Powiat Świdnicki uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007 - 2013.