Startuje III Festiwal Subkultur. Gość specjalny: JUNIOR STRESS
(19.09.2013)

Już 5 października w auli strzegomskiego LO odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Subkultur. Gościem specjalnym będzie JUNIOR STRESS, którego utwory cieszą się w Internecie ogromną popularnością. Utwór "Znam ten stan" obejrzało ponad 5 mln internautów.

Junior Stress jest wokalistą związanym ze sceną muzyki reggae i dancehall. Imprezę poprowadzi DJ Shanti Dub, który wprowadzi uczestników w muzyczne i taneczne klimaty klubowe. Najważniejszym aspektem festiwalu jest jednak część konkursowa. Festiwal Subkultur skierowany jest do młodych, amatorskich zespołów z gminy Strzegom i okolic, a także osób, które muzykują indywidualnie. Idea konkursu związana jest z: promowaniem umiejętności muzycznych młodych ludzi, bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki, integracją środowiska muzycznego (zero podziałów), wymianą doświadczeń. Zwycięzcy otrzymają 1500 zł. Natomiast za zajęcie II i III miejsce uczestnicy otrzymają 500 zł. Regulamin konkursu, a także kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie www.lo.strzegom.pl. Partnerami Festiwalu Subkultur są: W ramach projektu "Organizacja imprez kulturalnych na terenie Miasta i Gminy Strzegom" - Burmistrz Strzegomia Z. Suchyta, TPD oddz. w Strzegomiu, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury. Festiwal Subkultur objęła honorowym patronatem posłanka na Sejm RP Monika Wielichowska. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu