Ważna informacja dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu
świdnickiego

(02.09.2013)

Starosta Świdnicki oraz Dolnośląskie Centrum Wolontariatu serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych z terenu powiatu świdnickiego do współpracy w zakresie rozwoju wolontariatu w naszym powiecie.

Pierwszym z planowanych działań będą dwa spotkania robocze do wyboru zorganizowane w dniu 4 września 2013 r. o godz. 13.00 oraz o godz. 16.00 w auli Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego 3. Spotkania poświęcone będą zapoznaniu uczestników z planowanymi w najbliższym czasie działaniami dotyczącymi rozwoju wolontariatu oraz dostosowanie ich do potrzeb oraz oczekiwań reprezentowanych przez Państwa podmiotów.

W dalszej perspektywie planowane są między innymi szkolenia dotyczące wolontariatu oraz rekrutacja wolontariuszy do lokalnych organizacji pozarządowych i instytucji publicznych.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zaowocuje wzmocnieniem realizowanych przez Państwa zadań przez liczne szeregi wolontariuszy oraz podniesie efektywność korzystania z wolontariatu.

Proszę o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 02 września 2013 r. do godziny 15.00 – nr telefonu 74/ 8500 439 lub na adres email be@powiat.swidnica.pl  z informacją wybranej godziny.

Starosta Świdnicki                                     Koordynator Dolnośląskiego Centrum Wolontariatu
                          Zygmunt Worsa                                                              Jacek Bednarek