Zwycięstwo drużyny powiatu świdnickiego w VI Turnieju Rajców Księstwa Świdnicko – Jaworskiego
(24.06.2013)

23 czerwca, na świdnickim Rynku, odbył się VI Turniej Rajców Księstwa Świdnicko – Jaworskiego we Władaniu Bronią Wszelaką. To cykliczna impreza organizowana przez członków Lokalnej Organizacji Turystycznej „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” i ma ona na celu integrację środowisk radnych samorządów skupionych w stowarzyszeniu.

Powiat świdnicki co roku uczestniczy w turnieju i już raz otarł się o zwycięstwo, gdyż w zeszłorocznej edycji turnieju, organizowanej w Strzegomiu, zajął II miejsce. Drużyna powiatu świdnickiego składała się z: Alicji Synowskiej Wicestarosty Świdnickiego oraz Radnych Powiatowych: Wojciecha Latuszka, Roberta Wójtowicza i Ryszarda Chołko. Rajców dzielnie wspierali pracownicy Starostwa Powiatowego w osobach Macieja Słabego Audytora Wewnętrznego i Tomasza Zegarłowskiego Kierownika Referatu Informatyki.

Piotr Dębek
Rzecznik Prasowy