Konferencja „Wyzwania w zarządzaniu jakością”
(14.06.2013)

Podczas konferencji, która odbyła się 10 czerwca w Chorzowie, poruszono m.in. zagadnienia doskonalenia systemu zarządzania jakością; systemu zarządzania w procesie zdobywania i doskonalenia wiedzy oraz procesach szkoleń; polityki zarządzania incydentami bezpieczeństwa informacji; zarządzania zapewnienia bezpieczeństwa usługi; oraz polityki komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w sytuacjach kryzysowych.

Najwyższa Jakość QI to największy w Polsce program projakościowy organizowany przez ForumBinesu.pl i jego gazetowy odpowiednik w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. W tym roku odbywa się już siódma edycja Programu, w którym uczestniczą instytucje, producenci i usługodawcy, stawiający na czytelną politykę jakości. Podmioty te nagradzamy godłem QI, a trzykrotnych Laureatów Perłą QI. Nagrody wręczane są podczas dorocznych uroczystych Gal finałowych. Tegoroczna odbędzie się 18 października w Poznaniu. W konferencji, która odbyła się 10 czerwca br. w Chorzowie, uczestniczyli Laureaci dotychczasowych edycji konkursu, przedstawiciele podmiotów uczestniczących w obecnej edycji, eksperci (akademicy i praktycy) w zakresie systemów zarządzania, samorządowcy, prezesi i dyrektorzy firm i instytucji. Powiat świdnicki na konferencji reprezentowany był przez Etatowego Członka Zarządu Sabinę Cebulę, Macieja Słabego Audytora Wewnętrznego oraz Joannę Szymul - Matusiak Specjalistę ds. Kontroli Zarządczej. Podczas konferencji Etatowy Członek Zarządu Sabina Cebula mówiła między innymi o systemie zarządzania jakością wobec wyzwań w komunikacji biznesu z samorządem, różnicach i podobieństwach, wspólnych celach i orientacji na klienta.

źródło: www.forumbiznesu.pl