Wizyta w Domu Dziecka
(04.06.2013)

Wczoraj, 3 czerwca, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Świdnicy i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odwiedzili świdnicki Dom Dziecka, gdzie wraz z dyrekcją tej placówki wręczyli symboliczne upominki najmłodszym.

Dzień Dziecka wypadł w tym roku w sobotę ale jak co roku staraliśmy się pamiętać o najmłodszych podopiecznych naszego Domu Dziecka – mówi Sabina Cebula Etatowy Członek Zarządu Powiatu Świdnickiego. Po wyprowadzce z budynku, który znajduje się w Bystrzycy Górnej wychowankowie zajmują mniejsze, bardziej rodzinne mieszkania rozlokowane na terenie miasta. Goście odwiedzili placówki znajdujące się na ulicach: Zakole, Serbska, Trzeboszańska, Żeromskiego, Tołstoja oraz Całodobową Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą „Chata SKSK” przy ul. Wieleckiej.

Piotr Dębek
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu