AKTUALNO列I

Uczniowie z W這ch w II LO
(17.04.2013)

Od poniedzia趾u go軼imy w II LO 17 uczni闚 z 2 nauczycielki z Liceo Humanistico Sarno. Grupa w這ska przyby豉 do 安idnicy o 17:00. Nast瘼nego dnia, we wtorek rano, odby這 si spotkanie z dyrektorem naszego liceum, Jackiem Iwanczem, kt鏎y powita wszystkich na kolejnej wymianie. W這si poznali wtedy r騜nice w edukacji obu kraj闚, a nasza szko豉 wzbogaci豉 si o pi瘯ny, r璚znie malowany talerz – prezent z Neapolu.

Nast瘼nie odby造 si zaj璚ia integracyjne przygotowane przez pani profesor Renat Zapart-Dec i lekcja j. polskiego. P騧niej, podczas zwiedzania 安idnicy nasi go軼ie dowiedzieli si interesuj帷ych rzeczy o mie軼ie – wiedza ta przyda豉 si podczas 鈔odowego „treasure hunt”.

Zachwyceni W這si przyr闚nali 安idnic do Pragi. Na popo逝dniowym obiedzie w karczmie „Zag這ba” mieli okazj skosztowa specja堯w polskiej kuchni. Szczeg鏊nie przypad造 im do gustu pierogi. 字oda to dzie naukowy – lekcje chemii, fizyki i biologii zosta造, o dziwo, przyj皻e z entuzjazmem. Dla r闚nowagi profesor Zapart-Dec przygotowa豉 zaj璚ia sportowe. Na czwartek zaplanowali鄉y zwiedzanie Wroc豉wia, kt鏎y zachwyci swoimi zabytkami i atmosfer. Przez nast瘼ne dni b璠ziemy mieli jeszcze wiele okazji, by podziwia nasze miasto i region. Wymiana to interesuj帷a okazja do poznania innej kultury i „podszlifowania” angielskiego.

II Liceum Og鏊nokszta販帷e

|  do g鏎y  |