Środy dla interesantów
(02.04.2013)

Przypominamy, że od dzisiaj- 03.04.13r. Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych będzie przyjmował interesantów również w środy. Zmiana dotyczy zarówno wydziału w Starostwie Powiatowym w Świdnicy jak i zamiejscowego oddziału w Strzegomiu.

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych w Starostwie Powiatowym będzie teraz przyjmował interesantów w: poniedziałki i czwartki w godzinach 7.30 - 14.30, wtorki 7.30- 17.00, środy 11.00- 14.30 oraz piątki 7.30- 12.45.

Do tej pory wydział był nieczynny w środy, jednak wychodząc na przeciw prośbom klientów zmieniono ten zapis i od kwietnia czynny będzie także w każdą środę. Jest to dobra wiadomość dla mieszkańców, bo od dawna zabiegali o większą dostępność godzin otwarcia - informowała Sabina Cebula, Etatowy Członek Zarządu.

Adriana Lisowska
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu