Dzisiaj rozpoczyna się "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw"
(25.02.2013)

Już po raz kolejny Ośrodek Interwencji Kryzysowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy włącza się w obchody "Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne dyżury przedstawiciela Prokuratury Rejonowej w Świdnicy oraz Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Idea, która powstała jeszcze w 2000 roku.
Jej celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych. W tym roku motywem przewodnim jest ochrona danych osobowych ofiar przestępstwa. Założeniem tej ogólnopolskiej akcji jest udzielanie informacji osobom pokrzywdzonym w zakresie przysługujących im uprawnień.

Bezpłatne porady będzie można uzyskać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy, przy ul. Wałbrzyskiej 15.

Harmonogram dyżurów

Godziny