Narciarskie i snowboardowe szaleństwo ze strzegomskim LO
(08.02.2013)

Ferie z LO to oprócz bogatej oferty kulturalnej (wyjazdy do opery, filharmonii, kina), intelektualnej (Mistrzostwa Strzegomia w Sudoku), również spora dawka rozrywki. W czwartek (07.02.) młodzież naszej gminy miała możliwość bawić się na dyskotece w LO, ale również skorzystać z białego szaleństwa w Zieleńcu. Pogoda w tym dniu była wspaniała: - 6 °C, pełne nasłonecznienie stoku, a trasy były świetnie przygotowane.

Młodzież bawiła się na stoku od 10.00 do 15.30. Nie obyło się bez upadków, salw śmiechu, ale również pokazów narciarskich umiejętności. Strzegomianie wrócili do domu z rumieńcami na twarzy. W organizację wyjazdu aktywnie włączyli się dyrekcja, nauczyciele i pracownicy LO: Tomasz Marczak, Marzena Farion, Katarzyna Lubera, Przemysław Stempniewicz, Przemysław Knap i Eryk Bendig, a projekt był współfinansowany przez Gminę Strzegom ze środków Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Za przyznane środki serdecznie dziękujemy burmistrzowi Strzegomia Zbigniewowi Suchycie - dodają organizatorzy.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu